Başarımız ve şirket geçmişimiz.

Müşterilerimize, şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışı ile 1990 yılında bu serüvene başladık. İlk olarak Beşiktaş, Baltalimanı, Arnavutköy, Ortaköy, Etiler ve Küçük Armutlu semtlerinde sokak sokak gezerek, minibüsümüz ile 5 yıllık bir süre ile halı satışı yaptık.

Geçirdiğimiz ilk 5 yılın ardından, 6 yıl boyunca Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Bahçeşehir, Beylikdüzü ve Küçükçekmece sokaklarında aktif satışlarımıza devam ettik.

Ve böylelikle müşteri portföyümüzü genişletmiş olduk.

Mahalle ve sokaklarda geçen 11 senelik bu güzel ve bize nice tecrübeler katan maceramızın ardından artık semt pazarlarında da satışlar yapmaya başladık.

2001 yılında satış yapmaya başladığımız Bahçeşehir, Başakşehir, Beylikdüzü, Beykent, Küçükçekmece ve Büyükçekmece semt pazarlarında yaklaşık 12 sene kadar faaliyet gösterdik.

12 senelik periyotta, elde ettiğimiz sayısız mutlu müşteri ve memnuniyeti ile 2012 yılında müşterilerimizin yoğun talebi ve isteği üzerine Beylikdüzü Beykent bölgesine mağaza açmaya karar verdik.

Şu anda halâ aktif olarak hizmet vermeye devam eden mağazamız, çeşit çeşit kaliteli halılarla evlerini süslediğimiz müşterilerimiz ve onların olumlu geri dönüşleri ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.
 
Hedefimiz, başladığımız ilk gün ki gibi, siz değerli müşterilerimize en güzel şekilde şeffaf ve kaliteli hizmet vermektir. Ayrıca iş ahlakından ödün vermeden, özverili ve disiplinli bir şekilde çalışmak olmuştur.
 
Halı sektöründe önde gelen firmalar ile başladığımız ilk günden beri çalışmaya devam etmekteyiz.
 
Şimdide siz değerli müşterilerimizin talebi üzerine online halı satışı hizmeti vermekteyiz.
 

boyrazhali.com