500TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı

Online öde, mağazadan teslim al

Banyo Halıları

Banyo halı seçimi oldukça önemli bir konudur. Banyolar günümüzde neredeyse bir salon kadar dikkatli dekore edilen alanlar olmuştur. Bu sebeple banyolarda kullanılan halılarda aynı özenle seçilmeye başlanmış ve banyoların dekorasyonunu tamamlamaya başlamıştır.

Banyonun şekline göre kare, dikdörtgen ya da yuvarlak halılar kullanılmaktadır. Klozetin önüne gelecek halılar, lavabonun önüne gelecek halılar ve duşa kabinin önüne gelecek banyo halıları olarak genelde 2 ya da 3 parçadan oluşmaktadır. Onlarca farklı modelde bulunan halılara boyrazhali.com sitesinde ulaşmak mümkündür.

Farklı metrekarelere göre değişen banyo halılarında fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Banyo halıları farklı modellerde renk ve desenlerde üretilerek banyonun dekorasyonuna uygun olarak dekorasyonunu tamamlayan parçalar olmaktadır.

Banyo halı ve paspasları 2020 yılı itibariyle 300 TL ile 2500 TL arasında değişmektedir.

Uygun fiyatlardan başlayan banyo halı ve paspaslarına boyrazhali.com sitesinde ulaşmak mümkündür. Banyo halısı; rengi, dokusu, malzemesi, modeli fiyatlarda değişikliğe sebep olmaktadır. Bu boyrazhali.com sitesinde banyo halıları ile farklı fiyat seçenekleri ile birçok farklı banyo halısına ulaşabilir banyo dekorasyonu tamamlanabilir.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.